Cariere

Facem angajari de personal pe urmatoarele posturi:

Programator ASP.NET - 1 post

RESPONSABILITATI

  • Participare la dezvoltare proiecte ASP.NET/C#
  • Dezvoltare/design module
  • Testare/documentare software
  • Definirea si implementarea taskurilor partiale

CERINTE

  • Cunostinte ASP.NET, C#, MSSQL
  • Intelegerea documentatiilor in lb. engleza
  • Capacitate de analiza si de rezolvare a problemelor
  • Lucrul individual
  • Experienta XML si web service

CONSTITUIE AVANTAJ CUNOASTEREA

  • Javascript, jQuery
  • HTML5, CSS3
  • MVC
  • WCF

PERSONALITATEA CANDIDATULUI

  • Atitudine pozitiva
  • Capacitate de a lucra individual si orientare spre rezolvarea problemelor
  • Persoana responsabila, cu capacitate mare de efort
  • Comunicativ si sociabil
  • Capacitate de colaborare şi lucru în echipă
  • Motivat de noile tehnologii

ALTE INFORMATII

  • Salariu competitiv
  • Echipa mica, tanara, inovativa
  • Taskuri variate de dezvoltare
  • Independenta mare, creativitate

LOCUL DE MUNCA / FUNCTIA

  • Programare/dezvoltare IT
  • Programator
  • Full-time
  • Orasul de lucru: Cluj-Napoca

EXPERIENTA

  • Min. 3 ani experienta in domeniu

LIMBI STRAINE

  • Engleza / romana – Vorbit/scris/citit – avansat

Programator PHP - 1 post

Cerinte: student sau absolvent cu experienta de pana la 5 ani in realizarea de programe in PHP + MySQL. Prezinta avantaj cunoasterea / experienta in lucrul cu: Javascript, JQuery, CSS, Zend framework/libray, CodeIgniter, Smiley etc.

Limbi straine: engleza (avansat), germana, franceza.

Altele: scrierea / intelegerea specificatiilor, lucrul in echipa, etc.

Web developer - 1 post

Cerinte: student sau absolvent cu experienta de pana la 3 ani in realizarea paginilor web, cunostinte HTML, CSS, xHTML. Prezinta avantaj cunoasterea / experienta in lucrul cu: Javascript, JQuery, php, Photoshop, Joomla, Drupal, Magento, Wordpress.

Limbi straine: engleza (avansat), franceza, germana.

Daca sunteti interesat, va rugam sa ne transmiteti un CV cu poza prin e-mail la una dintre adresele de contact.

Va multumim!

FaLang translation system by Faboba